Misyonumuz
Müşterilerimize en yeni ve en güvenilir çözümleri sunarak, bulundukları sektörlerde gerçek anlamda rekabet avantajı yaratarak, güçlerinin gelişmesine katkıda bulunmak ve gerekli hizmetleri vermektir.

Vizyonumuz
Sunduğumuz çözüm ve hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratmak, sayılı teknoloji ve AR-GE firmaları arasında yer almaktır.

Biz Kimiz?
Uzun yıllar bilişim firmalarının yazılım ve danışmanlık kadrosunda çalışmış kişilerin, yıllara dayalı deneyimlerini birleştirmesiyle ortaya çıkmış bir oluşumdur. Hedefi, dünya çapında kabul görmüş küresel çalışma metodolojilerini kullanarak, çalışan ve müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutarak Türkiye'nin sayılı teknoloji ve AR-GE firmaları arasında yerini almaktır. Kodtech, AR-GE ekibi ile dünya çapındaki teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek son gelişmelere uygun çözümler üretir. Üstlendiği projeleri, geliştirdiği Mobil, WEB Servis, Entegrasyon ve Kurumsal Web Uygulamaları ile müşteri beklentilerinin de ötesine geçerek yeni ufuklar sunar.